Як планувати час


Як навчитися планувати час?

Всі люди мріють, але тільки деякі з них втілюють свої мрії в реальність. Це відбувається тому що мало одного бажання - потрібен правильний план і крок за кроком слідувати йому. Про те, як навчитися планувати, з чого починати і як слідувати своїм планам ми розповімо в цій статті.

Как не стать частью чужого будущего

Що таке план? Це правильно сформульовані цілі і завдання, а також чітко написана «карта» для досягнення їх. Часта помилка багатьох людей - це неправильно сформульована мета. Наприклад, «Я мрію легко спілкуватися англійською мовою». Але тут немає конкретної мети. Правильно було б «Я мрію через 5 років знати більше 5000 англійських слів, а також граматику, для того щоб говорити цією мовою з його носіями». І тут з'являється конкретика.

Перше правило з чого треба починати - це конкретне уявлення що ти хочеш. Чітке, правильно описане. У твоїй голові вже повинна бути чітка картинка як це буде з усіма нюансами. І тут ти зіткнешся з вибором важливих, бажаних, легких і важких, реалістичних і не реалістичних, значущих і корисних для тебе бажань.

Кожна людина хоче бути здоровим, але не замислюється над своїм здоров'ям, поки не захворіє хоч раз. Кожен хоче, щоб у нього все було, особливо те, чого у нього зараз немає, але мало хто цінує що має. А головне в різному віці і бажання, і мрії різні. І мало хто планує своє життя на роки вперед. І тут головне розставити пріоритети. Що для тебе важливо? Що важливо сьогодні, що завтра, що через 5 років і так далі.

Наприклад, для тебе важливо «на відмінно» закінчити школу і вступити вчиться в найкращий ВНЗ світу, щоб отримати хороші знання і влаштуватися на високооплачувану роботу. В якому віці ти про це починаєш думати? У 16 - 17 років? Але якщо ти про це подумаєш раніше і розробиш план як до цього прийти, у тебе буде більше часу для його досягнення, а значить і більше можливостей реалізувати його.

Коли у тебе є конкретне уявлення про те, що ти хочеш, зверни увагу на те, що тобі допоможе до цього прийти. Багато людей шукають виправдання, чому у мене немає чогось або чому я не можу це зробити. І тільки мала частина тих, хто дивиться на завдання як на можливості. Ми часто чуємо від оточуючих: «Я не зробив це БО ...», але мало хто говорить: «Мені потрібно зробити ... щоб це прийшло в моє життя». Саме пошук можливостей визначає результат. Завжди шукайте те, що вам допоможе реалізувати мрію.

І головне! Склади свій план на кожен день. Хочеш бути здоровим, відповідно кожен день роби зарядку, правильно харчуйся, проводь час на відкритому повітрі, будь завжди позитивним. Кожен день! А також після того як склав план, крокуй, вір у себе, нагороджуй себе за кожен пройдений крок. І ти сам не помітиш, як все, про що ти мріяв, прийде в твоє життя.

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.