Як не стати частиною чужого майбутнього

Як не стати частиною чужого майбутнього

Нам, як батькам, не байдужа подальша доля наших дітей. Нам важливо, ким стане наша дитина в майбутньому, яку професію обере і яке місце займе в соціумі.

Зрозуміло, що не у всіх сімей однакові умови для виховання і плекання, та й не всі діти народжуються з вираженими задатками лідера. Фінансова сфера дозволяє вирішити багато питань, що виникають в період дорослішання і становлення чада. Тоді виходить, що успішні діти - це тільки прерогатива забезпечених сімей, а діти з малозабезпечених сімей приречені на позицію аутсайдера. Але на щастя, це не так. Звичайно, є пряма залежність від фінансів, але це не основний показник. Є щось інше, практично не вловиме і цілком здійсненне, що дозволяє робити наших дітей успішними.

Що ж це за дія? Давайте спершу розберемося в критерії успішності. І чи поділяєте ви моє поняття успішності?

Дуже часто можна чути фразу від батьків, яку вони говорять своїй дитині - "Ось будеш вчитися добре, і знайдеш хорошу роботу". Начебто, в цій фразі немає нічого поганого, але цією фразою ми потроху прописуємо сценарій успішного життя своєї дитини, який полягає в тому, щоб отримати хорошу роботу і на когось працювати. І це межа мрій. У цій фразі зашита солодка ілюзія, в якій є стабільність. Але, стабільність, як поняття успіху в нашому світі вже викликає просто посмішку. За останній час відбувається дуже швидка зміна декорацій спектаклю нашого життя, і хто не встиг, той виявився поза сценою. Тому, я вважаю, що успішність сьогодні вже не є синонімом стабільності.

А що ж тоді стабільність? Можливо це затребуваність соціуму в твоїй особистості. Це затребуваність корелюється з твоєї незамінністю. Коли все, що ти робиш, не може бути повторено або замінено іншими. І це є майстерність. У чому ж феномен такої особистості і як нею стати?

Існує багато прийомів і алгоритмів для розвитку в собі якостей особистості, але вважаю самий базовий і простий - це навчиться планувати свій час та ставити перед собою довгострокові і проміжні цілі. Не дарма є приказка, що якщо ти не плануєш своє майбутнє, то ти неминуче стаєш частиною чужого майбутнього. Згодні з цим? Я хочу, щоб кожен із батьків, усвідомив в собі потребу відсунути свої важливі справи і допомогти своїй дитині усвідомити цю думку. Думка про те, що життя постійно змінюється і вимагає від нас весь час чомусь вчитися, що стабільність існує тільки в ізольованому просторі, і що майбутнє дитини залежить від нього самого. Я пропоную просту схему планування, яка доступна для будь-якого рівня школяра. Це дає можливість школяру самому або разом з батьками визначити плани на тиждень. А потім в кінці кожного тижня оцінити свою ефективність. Виконав задумане - відмінно, не виконав - розбираєшся чому. Завищив планку або поставив для себе непотрібну або чужу мету. Самоаналіз - це один з ключів успішної особистості. Дуже важливо всі ці плани записувати, структурувати на папері, не тримаючи в голові. Тим самим привчаючи свою дитину до планування та самоаналізу. Будемо радіти разом з ним його щотижневим перемогам, а іноді і невдачам, вони теж частина нашого життя. І тоді навчання стане веселою грою, а не війною з лінню та безвідповідальністю.

Але, де ж взяти такий інструмент для планування і постановки цілей? Такий інструмент вже є — це шкільний планер Тижневик від PLANER.IN.UA

Вам вирішувати чим користуватись. В нашому інтернет-магазині ви можете купити шкільний планер «Тижневик» або купити шкільний щоденник.


Цікава думка стосовно технічного прогресу в школі – це Еволюція чи деградація? Як ви вважаєте? Ця стаття відображає нашу думку стосовно цього питання.

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.