Створи найкращу версію себе

05.02.2022

Створи найкращу версію себе

Створи найкращу версію себе

Життя тим і чудове, що в ньому постійно щось змінюється, а разом змінюємось і ми. Так у вересні 2021 року в житті наших першокласників з’явилось таке явище, як ПЛАНЕР. Саме явище, бо це не шкільний щоденник, а щоденник шкільного життя гімназистів. Сторінка за сторінкою ведуть кожного з них по сходинках до успіху- вчать пізнавати себе, оцінювати свої можливості, планувати розвиток своїх здібностей, досягати конкретних результатів та тішитися успіхами. Дехто з учнів відмічають, що вони навіть не підозрювали, що якщо обрати для себе девіз та визначитись з головною темою на цей рік, то справи у досягненні мети йдуть у гору! А ще важливо визначити конкретні кроки та терміни виконання задач, що сприяють успіху в цій важливій справі!

Планер вже став для багатьох гімназистів справжнім другом і товаришем – з ним можна порадитись, отримати підтримку. Він нібито відкриває людину саму для себе, вчить сприймати себе такою, якою вона є, але формує потребу у саморозвитку, а це дуже важливо. А ще планер- справжній вчитель з такого предмету, як шкільне життя! Він надає підказки як спілкуватись, реагувати на критику, як не стати жертвою булінгу та не образити інших, як знайти справжнього друга та самому бути надійним, вірним товаришем. Девіз планера «Разом легше!» вчить приходити на допомогу, підтримувати один одного, відчувати свою значимість у колективі.

Безумовно, в житті кожного гімназиста головне - навчання! І тут знову велика подяка планеру! Він вчить різним «штучкам», які дозволяють легше запам’ятовувати правила і вірші, правильно організувати процес виконання домашнього завдання. А ще тут є творчі завдання, під час виконання яких і відпочиваєш, і розвиваєшся, і вчишся бачити світ навколо себе дивовижним!

Для вчителів планер - добрий помічник. Творчий класний керівник вміло використовує його в організації роботи з формування в учнів ціннісного ставлення до себе, відповідальності за своє майбутнє, потреби у самовихованні, саморозвитку.

Молоді, сучасні батьки вдячні авторам планера бо і вони потоваришували з ним, із великим задоволенням знайомляться з його порадами та багато чого беруть собі на озброєння у повсякденне життя.

Тож хочемо сказати, що місія: допомогти дитині створити кращу версію себе - здійснена! Автори на правильному шляху! Єдине, чого мені не вистачає - кольору!

Заступник директора гімназії Авілова Ніна Петрівна.

Створи найкращу версію себе


За матеріалами: Сайт гімназії http://selidgymnasium.at.ua/news/2022-02-05-1433


ПОДИВИТИСЯ ЩЕ ВІДГУКИ

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.