Шкільні щоденники

"Купити шкільний щоденник чи ні?" - "Звичайно ТАК!"

Існує думка, що паперовий шкільний щоденник - це пережиток минулого, замість нього можна використовувати електронний щоденник і електронний журнал. Так, але електронний щоденник не зможе стовідсотково замінити паперовий шкільний щоденник, тим більше нашу нову розробку шкільний планер "Тижневик", тому що електронний продукт виключає елемент відповідальності учня за планування свого часу, докладно описаної в статті: Технічний прогрес в школі. Еволюція чи деградація?

Шкільний щоденник купити можна на нашому сайті, можливий варіант з безкоштовною доставкою. Шкільні щоденники можуть бути в різному варіанті виконання. У нас ви маєте можливість замовити виготовлення індивідуальних шкільних щоденників та розробити від А до Я повністю індивідуальні шкільні щоденники. А також здійснити друк шкільних щоденників на замовлення з вашого оригінал-макету. Друк шкільних щоденників тільки з використанням якісних матеріалів.

Ким стане наша дитина в майбутньому, яку професію обере і яке місце займе в соціумі? Цікаве та важливе питання. Є ключик – це планування, або як не стати частиною чужого майбутнього, читайте в статті.


 

Щоденник (ламінована картонна обкладинка)

Артикул: DNM096S

Щоденник  (ламінована картонна обкладинка)
ПРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 Відгуків: 0

Шкільний щоденникВикористовувані матеріали виробництва Фінляндія, Польща.Шкільний щоденник складаєть..

80.00 грн.

Щоденник (тверда обкладинка)

Артикул: DNT096S

Щоденник (тверда обкладинка)
ПРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 Відгуків: 0

Шкільний щоденникВикористовувані матеріали виробництва Фінляндія, Польща.Шкільний щоденник складаєть..

90.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.