Відгуки

Відгук Ірпінського ліцею №3. Діти використовують планери з 2020 навчального року.
(натисніть на посилання нижче для більш детальної інформації)

Чудовий подарунок напередодні свят отримали лідери учнівського самоврядування Ірпінського ліцею №3.

Відгук Маріупольської школи №36. Діти використовують планери з 2021 навчального року.
(натисніть на посилання нижче для більш детальної інформації)

Замість щоденників - планери. Для учнів 36 школи обрали новий спосіб організовувати навчальну роботу. Вчителі наголошують, це краще формує дисципліну та вчить досягати мети.

Відгук Селидівської загальноосвітньої гімназії. Діти використовують планери з 2021 навчального року.
(натисніть на посилання нижче для більш детальної інформації)

Створи найкращу версію себе. Молоді, сучасні батьки вдячні авторам планера бо і вони потоваришували з ним, із великим задоволенням знайомляться з його порадами та багато чого беруть собі на озброєння у повсякденне життя.

Відгук Початкової школи №322 Деснянського району міста Києва. Діти використовують планери з 2021 навчального року.
(натисніть на посилання нижче для більш детальної інформації)

Діти із задоволенням виконують цікаві завдання, що подані у планері, а вчителі щотижнево заповнюють "мету тижня" і користуються цікавими наробками, які подані на кожній сторінці.

Відгук Маріупольської школи №7. Діти використовують планери з 2021 навчального року.
(натисніть на посилання нижче для більш детальної інформації)

У цьому навчальному році учні ЗОШ№7 придбали унікальну річ для дітей – шкільний планер датований з 1 вересня по 31 серпня наступного року, який став для них помічником протягом року.

Відгук Одеської загальноосвітньої школи №58 I-III ст. Діти використовують планери з 2021 навчального року.
(натисніть на посилання нижче для більш детальної інформації)

Шкільний планер - це крок в майбутнє. Він дає змогу йти в ногу з сучасністю. А головне учні мають можливість записати свої цілі, свої мрії на місяць. Це їх мотивує здійснити те, про що вони мріяли, але не наважувалися зробити.

Відгук. Вінницького гуманітарного ліцею №1 імені М.І. Пирогова. Діти використовують планери з 2021 навчального року.
(натисніть на посилання нижче для більш детальної інформації)

Планер містить стовпчики для розкладу, домашнього завдання, а також окремі сторінки для власної мотивації. Планер допоможе не лише записувати домашні завдання, а й навчить плануванню.
Ще більше відгуків ви зможете знайти на просторах інтернету. Використовуйте для пошуку такі теги: планер відгуки, шкільній планер, тижневик, планер, планер тижневик, шкільний тижневик, планер учня, планер для дітей, дитячий планер, записник для дітей


У цій категорії немає товарів.

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.