Замість щоденників - планери

11:30, 08.09.2021

У Маріупольських школах запроваджують планери замість щоденників

Замість щоденників - планери. Для учнів 36 школи обрали новий спосіб організовувати навчальну роботу. Вчителі наголошують, це краще формує дисципліну та вчить досягати мети.

У Маріупольських школах запроваджують планери замість щоденників

Планер розрахований на рік, показує другокласниця Злата. У ньому є стовпчики для розкладу, домашніх завдань, а також окремі сторінки для власних мотивацій. Дівчинка розповідає, запланувала у вересні піти у похід, прочитати книжку та побачити тварин у зоопарку. Крім того, цього тижня записалася до вокального гуртка.


«Цей планер допомагає навчатись не тільки писати завдання, а й допомагає вчитись планувати», - каже дівчинка.


Педагоги наголошують, світ постійно змінюється, з'являються нові професії, тренди, формуються сучасні системи роботи та практики навчання. Тож, водночас із шкільною програмою дітям потрібно отримувати універсальні навички: працювати з інформацією, вміти критично мислити, швидко освоювати технології, підходити до рішення завдань креативно і з творчістю.

Така практика планерів існує і в європейських країнах. Наприклад, в Італії щоденник нагадує товстий органайзер із пустими сторінками. На них можна побачити, окрім домашніх завдань та оцінок, як учителі спілкуються з батьками, пишуть зауваження чи побажання.


За матеріалами: ТРКК «Сигма» https://sigmatv.com.ua/u-mariupolskih-shkolah-zaprovadzhuyut-planeri-zamist-shchodennikiv_n40139


ПОДИВИТИСЯ ЩЕ ВІДГУКИ

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.