Відгук. Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М.І. Пирогова.

11.02.2022

У цьому навчальному році учні Вінницького гуманітарного ліцею №1 придбали унікальну річ для учнів – шкільний планер датований з 1 вересня по 31 серпня наступного року, який став для них гарним помічником в період навчання.
Планер містить стовпчики для розкладу, домашнього завдання, а також окремі сторінки для власної мотивації.
Планер допоможе не лише записувати домашні завдання, а й навчить плануванню.
Світ постійно змінюється, з’являється нові тренди, професії, формуються нові системи роботи та практики навчання. Тому такий вид щоденника-записника є новаторським, оригінальним та нестандартним, а отже - більш цікавим для дітей, ніж звичайний.

Цей сучасний щоденник-планер має такі переваги:
• мотивує дитину досягати своєї мети;
• допомагає контролювати та раціонально розподіляти свій час;
• розвиває організаторські здібності;
• розвиває креативність та нестандартне мислення;
• шкільний планер – це позитивні емоції круглий рік.

На сторінках сучасного органайзера дитина знайде не лише героя Єнота, але й творчі завдання, інформацію про головні свята та багато цікавого.

В Вінницьких школах використовують планери замість щоденників


За матеріалами: Сайт ліцею https://sch1.edu.vn.ua/news/16-13-15-11-02-2022ПОДИВИТИСЯ ЩЕ ВІДГУКИ

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.