Відгук. Маріупольська загальноосвітня школа №7 I-III ст.

04.02.2022

У цьому навчальному році учні ЗОШ№7 придбали унікальну річ для дітей – шкільний планер датований з 1 вересня по 31 серпня наступного року, який став для них помічником протягом року.
Цей сучасний планер «Щоденник» має такі переваги:
• мотивує дитину досягати своєї мети;
• допомагає контролювати та раціонально розподіляти свій час;
• розвиває організаторські здібності;
• розвиває креативність та нестандартне мислення;
• шкільний планер – це позитивні емоції круглий рік.
На сторінках сучасного органайзера дитина знайде не тільки героя Єнота, але й творчі завдання, інформацію про головні свята та багато цікавого і корисного.


За матеріалами: Сторінка фейсбук https://www.facebook.com/marshkola7/posts/1128191151325148За матеріалами: Сайт школи https://sites.google.com/view/marschool7/


В Маріупольских школах планери замість щоденників


В Маріупольских школах планери замість щоденниківПОДИВИТИСЯ ЩЕ ВІДГУКИ

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.