Відгук. Початкова школа №322 Деснянського району міста Києва.

15.02.2022

Цього року учні нашої школи замість звичайних щоденників отримали шкільні планери.
Планер "Тижневик" - це унікальна річ, яка дійсно стала помічником і вірним другом наших учнів.
Як виявилося, планер можна використовувати не тільки у навчанні, а й у власному житті. Переваги друкованого планера в тому, що коли дитина записує вона включає свою увагу та концентрацію, записуючи справи дитина включає декілька видів пам'яті, розвиває організаторські здібності, навчається контролювати свій час.
У ньому можна робити записи, пов'язані з навчальним процесом, а також додатково є можливість занотовувати власні мрії, думки, емоційний стан та побажання. Діти із задоволенням виконують цікаві завдання, що подані у планері, а вчителі щотижнево заповнюють "мету тижня" і користуються цікавими наробками, які подані на кожній сторінці.
Кожен день щось нове! Кожен тиждень щось нове! Кожен рік щось нове!
ШКІЛЬНИЙ ПЛАНЕР – це ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ цілий рік.

В Київських школах використовують планери замість щоденників


В Київських школах використовують планери замість щоденників


За матеріалами: Сайт школи https://sch322kiev.at.ua/news/shkilnij_planer_tizhnevik/2022-02-16-1391


За матеріалами: Сторінка фейсбук https://www.facebook.com/101491348743347/posts/287174166841730
ПОДИВИТИСЯ ЩЕ ВІДГУКИ

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.