Відгук. Ірпінський ліцей №3 І-ІІІ ст.

25.12.2020

Чудовий подарунок напередодні свят отримали лідери учнівського самоврядування Ірпінського ліцею № 3 від директора Федорова С. І. Це чудовий інструмент для планування і постановки цілей — це шкільний планер Тижневик від PLANER.IN.UA Дякуємо за такі приємні миті, за піклування про подальший розвиток і вдосконалення наших активістів!


За матеріалами: Сторінка фейсбук https://www.facebook.com/lyceum3.irpin/posts/175290356155602916:02, 08.11.2021

З 5 по 7 листопада в Мелітополі відбувалися одразу дві спортивні події: Всеукраїнський турнір та Чемпіонат України з хортингу. У змаганнях взяли участь 13-ть команд.

Планер був одним із призів у турнірі. Вітаємо спортсменів та бажаємо їм сили, наснаги та успіхів у майбутніх змаганнях!


За матеріалами: ГАРД-СІТІ https://thegard.city/articles/173937/chempionat-ukraini-z-hortingu-2021

В Ірпінських школах використовують планери замість щоденниківПОДИВИТИСЯ ЩЕ ВІДГУКИ

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.