Публічна оферта

Договір оферти


1. Загальні положення

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією PLANER.IN.UA (далі за текстом - «Продавець») укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин Продавця https://planer.in.ua/ (далі за текстом -«Інтернет-магазин»).
1.2. Цей договір є договором публічної оферти (у відповідності зі ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх Покупців.
1.3. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними в Інтернет-магазині Продавця.


2. Поняття і визначення

2.1. У цьому Договорі наведені нижче терміни мають таке значення:
«Товар» - опублікований на сайті Інтернет-магазину перелік товарів.
«Інтернет-магазин» - засіб для представлення або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину.
«Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на сайті Інтернет-магазину.
«Покупець» – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, отримує інформацію від Інтернет-магазину, розміщує замовлення та купує Товари, які представлені на сайті Інтернет-магазину, для цілей не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, чи юридична особа/фізична особа-підприємець.
«Замовлення» - оформлена та розміщена заявка Покупця, адресована Інтернет-магазину, на придбання і доставку від його імені і за його дорученням Товарів.


3. Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.
Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:
добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;
самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.


4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець може переглядати вміст Сайту, оформлювати замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.
4.2. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину за умови його наявності.
4.3. Кожен Товар може бути представлений в замовленні в будь-якій кількості.
4.4. При відсутності товару на складі менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
4.5. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
4.6. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Інтернет-магазин не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що залишається Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.
4.7. Інтернет-магазин має право відмовити Покупцеві у користуванні послугами Інтернет-магазину, якщо у останнього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінного поводження (наприклад, порушення умов цього договору, або ін).


5. Порядок оплати замовлення

Оплата готівкою

Оплата готівкою можлива при отриманні замовленого товару в пунктах видачі вантажоперевізника.
На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Оплата платіжними картами

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:
5.1 під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір варіанту оплати. У графі «Спосіб оплати» з інших платежів вам потрібно вибрати «Оплата банківською картою VISA / MasterCard». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів банку, де Вам необхідно буде підтвердити оплату.

Будь ласка, зверніть увагу, отримати товар, оплачений платіжною карткою, може тільки той клієнт, чиї ПІБ були вказані на сайті під час оформлення заявки, тому при отриманні замовлення обов'язково потрібно мати при собі паспорт. (Або довірена особа підприємства, в разі оплати товару корпоративної картою фірми)

5.2. Оплата здійснюється через сервер Liqpay або Partmone або через інтернет-банкінг Приват24 або іншій засіб інтернет-еквайрингу. Оплата проводиться в національній валюті України – гривні.
5.3. Покупець при оформленні Замовлення сплачує 100% вартості Товару на користь Продавця. При не надходженні коштів Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.
5.4. Плата за доставку здійснюється під час отримання Покупцем Товару від компанії перевізника.

5.5 ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ НА ПЛАТІЖНУ КАРТКУ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ПРОТЯГОМ 5-ТИ ДНІВ З МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ ЗАЯВКИ НА ПОВЕРНЕННЯ.


6. Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних через Інтернет-магазин, здійснюється через компанію перевізника згідно діючих тарифів первізника.
6.2. Доставка Замовлень по території України здійснюється перевізником ТОВ «Нова Пошта». Вартість доставки кожного Замовлення розраховується самостійно перевізником, виходячи з ваги Замовлення, регіону і способу доставки. Розрахувати доставку Покупець може самостійно на офіційному сайті «Нова пошта» https://novaposhta.ua/.
6.3. Безкоштовна доставка Замовлень по території України може бути тільки в учбовий заклад на території України, при оптовому замовленні, наприклад на більшість учнів учбового закладу але не менше 200 штук з ламінованою обкладинкою або 300 штук з твердою обкладинкою.
6.4. Отримати Замовлення в учбовому закладі можливо тільки з 30 серпня поточного року при замовленні в будь-який час та дату поточного року, але не пізніше 1 липня поточного року. Замовлення з 2 липня поточного року можуть бути отримані в термін узгоджений з представником Виконавця але не пізніше 90 днів з моменту оплати Замовлення.
6.5. Разом із Замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.


7. Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:
В односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем його умов.
Вимагати від Покупця виконання умов цього Договору.
7.2. Продавець зобов’язаний:
Передати Покупцю Товар згідно із Замовленням, у випадку виконання Покупцем умов цього Договору.
Перевірити якісні та кількісні характеристики Товару під час його пакування.
7.3. Покупець зобов'язаний:
Ознайомитися з інформацією про Товар, яка розміщена в Інтернет-магазині.
Ознайомитися та прийняти умови цього Договору або відмовитися від оформлення Замовлення, якщо умови Договору є неприйнятними.
Оплатити вартість Замовлення у визначеному порядку та строки.
Прийняти обраний в Замовленні Товар.
При отриманні Товару впевнитися у його комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. У випадку виявлення нестачі Товару або його пошкоджень – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем має підписати представник компанії перевізника.
7.4. Покупець має право:

Здійснити оформлення Замовлення в Інтернет-магазині.
Вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.


8. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.
8.2. Продавець не несе відповідальності за:
змінений виробником зовнішній вигляд Товару;
за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну кольорову передачу зображення на моніторах персональних комп'ютерів Покупця;
за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні Замовлення;
за затримку при обробці замовлення та доставки товару, які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою контролю Продавця;
за протиправні, незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;
за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам.
8.3. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.


9. Порядок повернення товару

Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України"Про захист прав споживачів України" Гарантія: Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Повернення товару можна здійснити в Історія замовлень за адресою: https://planer.in.ua/order-history/ натиснувши на відповідному замовленні кнопку Перегляд.

9.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.
9.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
9.3. Обмін або повернення товару можливе протягом 14 днів, без врахування дня покупки. Обмін або повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром.
9.4. При поверненні Покупцем Товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за Товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.
9.5. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» друковані видання належної якості не підлягають обміну, поверненню.
9.6. У випадку виявлення поліграфічного браку книжкової продукції Продавець, за бажанням Покупця, здійснює обмін товару на товар належної якості, або здійснює повернення коштів у розмірі вартості повернутої продукції. Поліграфічний брак – це брак, отриманий внаслідок недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів, тощо).


10. Правила використання матеріалів, розміщених на сайті

10.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення та інше.
10.2. Весь зміст сайту охороняється законодавством України.
10.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені на сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажі чи уступки, створювати похідні продукти та ін.
10.4. ПЛАНЕР ТИЖНЕВИК захищено ПАТЕНТОМ № 140927 від 2020 року.    
10.5. Сторони домовилися, що всі виключні майнові права на об’єкти інтелектуальної власності, які створені Продавцем та надаються Замовнику в процесі надання послуг, у тому числі передбачені Цивільним Кодексом України, Законом України «Про авторське право і суміжні права», Бернською конвенцією про охорону літературних і художніх творів (Паризького акту від 24.07.1971, зміненого 02.10.1979), Всесвітньою конвенцією про авторське право 1952 року, а також іншими міжнародними нормативно-правовими актами, а саме:
– право на використання об’єкта інтелектуальної власності,
– виключне право дозволяти використовувати об’єкт інтелектуальної власності,
– виключне право перешкоджати неправомірному використанню об’єкта інтелектуальної власності, у тому числі забороняти таке використання,
– а також інші права, які існують на сьогодні або будуть існувати в майбутньому,
належать Продавцю.


11. Інші умови

11.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://planer.in.ua/
11.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу Товарів через мережу Інтернет.
11.3. Надаючи свої персональні дані на сайті Інтернет-магазину при реєстрації або оформленні Замовлення Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності
11.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами цього Договору купівлі-продажу (публічної оферти)
11.5. Усі спори, що виникають між Покупцем та Інтернет-магазином, вирішуються шляхом переговорів. У випадку не досягнення врегулювання спірного питання, Покупець або Інтернет-магазин можуть звернутися за вирішенням спору в судові органи згідно з чинним законодавством.


Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.