Новий формат Шкільний планер Тижневик

ВІТАЄМО, ШАНОВНИЙ КОРИСТУВАЧ!

Новий варіант замість шкільного щоденника! Запатентована новітня розробка.

В теперишній час учні деяких навчальних закладів вже використовують планер замість друкованих та електронніх щоденників, а також отримують користь від використання планера в повсякденні. З 2020 року ми, "ІННОВАЦІЙНЕ ВИДАВНИЦТВО", почали виробляти нову унікальну річ для дітей ШКІЛЬНИЙ ПЛАНЕР ДАТОВАНИЙ З 1 ВЕРЕСНЯ ПО 31 СЕРПНЯ НАСТУПНОГО РОКУ (повний тиждень з понеділка по неділю включно), який повинен стати помічником протягом року. Це наша особиста розробка, тому наш планер унікальний.


Тижневик універсальний і може використовуватися у навчанні, та у власному житті. У ньому можна робити записи пов’язані з навчальними процесами у навчальному закладі або систематизувати інформацію, яка для тебе є важливою. Цей виріб використовуй як шкільний щоденник, записник, класичний щоденник, планер на тиждень тощо.

Ми бачимо так, що головна функція шкільного планера - це допомога вдало планувати кожен тиждень з можливістю поставити головну мету спочатку тижня, виконувати заплановані справи, та робити самооцінку успішності своїх дій. Оцінювання їх та виконання допоможе тобі стати більш успішним та ефективним.

Планер дає можливість додатково занотовувати свої мрії, думки, зафіксувати емоційний стан тощо, робити записи на свій роздум - це тільки твій помічник.

За своїм бажанням можеш надавати планер іншим людям, щоб вони робили у ньому записи, висловлювали свою повагу до тебе, побажання, подяку тощо.

Планер рекомендується до використання школярами в будь-яких навчальних закладах.


З повагою, твій друг і помічник ШКІЛЬНИЙ ПЛАНЕР ТИЖНЕВИК.

Вдалого року!


Цікава думка стосовно технічного прогресу в школі – це Еволюція чи деградація? Як ви вважаєте? Ця стаття відображає нашу думку стосовно цього питання.

Ким стане наша дитина в майбутньому, яку професію обере і яке місце займе в соціумі? Цікаве та важливе питання. Є ключик – це планування, або як не стати частиною чужого майбутнього, читайте в статті.


 

Шкільний планер Тижневик з твердою обкладинкою

Артикул: PLT112S

Шкільний планер Тижневик з твердою обкладинкою
ПРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 Відгуків: 0

Планер Тижневик з твердої обкладинкою.Блок датований починаючи з 1 вересня поточного року по 31 серп..

150.00 грн.

Шкільний планер Тижневик з ламінованою картонною обкладинкою

Артикул: PLM112S

Шкільний планер Тижневик з ламінованою картонною обкладинкою
ПРЕДЗАМОВЛЕННЯ
 Відгуків: 0

Планер "Тижневик" з ламінованою картонною обкладинкою!Блок датований починаючи з 1 вересня поточного..

120.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.