Навіщо планувати час


Навіщо потрібно планувати час?

Рік – це 365 діб у невисокосні роки та 366 діб у високосні роки, 52 тижні, 12 місяців. Те, що сталося хвилиною назад більше не повториться і змінити минуле неможливо. Але ти завжди можеш створити своє краще майбутнє. А для цього потрібно просто правильно розподіляти свої можливості, ресурси і час. Для того щоб навчити тебе цього ми створили наш Планер.

Шкільний планер тижневик

У велику ціль більша ймовірність влучити. Так і у випадку з планами. Найкраще вміти планувати на рік, на 5-10 років наперед. Може з часом твої пріоритети і зміняться, і мрії стануть іншими, але ти точно будеш знати, що ти йдеш, а не стоїш на місці. Наше життя - це рух, і це означає, що той шлях, який ти пройдеш, ти проживеш сповна.

Отже, сядь, прийми зручну позу і подумай (помрій), що має бути в твоєму житті через 5-10 років. Де ти будеш? Який ти? Що тебе оточує? Які ти чуєш звуки, запахи? Чим ти зайнятий? Що відчуваєш? Коли побачив чітку картину, запиши її. У своєму майбутньому ти повинен бути щасливий. Це і буде твоя мета.

Подумай, що вміє ця людина?

Наприклад, припустимо зараз тобі 10 років, і ти уявив себе через 10 років. Тобі 20 років, ти живеш в країні, де працюють закони, люди живуть добре в достатку, у тебе є машина, ти вчишся улюбленій справі в найкращому університеті світу. Ти відчуваєш себе здоровим, успішним, щасливим. З вікна своєї спальні ти бачиш пальми та океан. Люди навколо тебе привітні та щасливі. У тебе є друзі. Ти знаєш, що ти розумний і цілеспрямований. Ти любиш фотографувати.

Що вміє ця людина? Добре знає англійську і китайську мову. Займається спортом і правильно харчується. Читає книги, вчиться і розвивається. Вміє фотографувати, водити машину, заробляти гроші, дружити і знаходити спільну мову з іншими. Знає програмування. Добре малює.

А тепер перенесемо все в площину часу. Для того щоб вивчити англійську і китайську мови за 10 років, треба мати словниковий запас і знати граматику. Якщо щороку я буду вчити 1000 слів кожної мови, то через 10 років я буду знати 10 000 слів і зможу вільно розмовляти. Значить, кожен день я повинен вивчити 3 слова. Так у мене з'являється чіткий план, і я можу контролювати себе в цьому і бачити дотримуюся я його чи ні.

Це легко. У всіх напрямках ти можеш прописати свій життєвий план і слідувати йому. Коли пройде 10 років ти і сам не помітиш, що досяг набагато більшого ніж інші діти.


Ніколи не пізно почати!

І найкращий час для цього прямо зараз!

Почни свій кращий рік прямо зараз!

Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.