О нас

Шкільний Планер Тижневик

Шановний відвідувач сайту!


Ми, ІННОВАЦІЙНЕ ВИДАВНИЦТВО, з 2020 року відкрили нову сторінку співпраці з навчальними закладами, яка пов’язана з дуже важливою справою, а саме – вихованням дітей.Наша країна змінюється, змінюються умови, та атрибути навчання. Зміни, які стосуються шкільної реформи породили багато інновацій, але ще більше не вирішених питань. Одне з таких питань: шкільний щоденник. Всі розуміють, що щоденник вже залишився у минулому і це – вимога самого часу. Але поки що цьому документу №1, як його раніше називали, не вигадали альтернативи в друкованому варіанті.Тому ми, команда друкарської справи, намагались вирішити це питання як можна сучасніше. До справи розробити були залучені справжні фахівці та спеціалісти. Проведені опитування у шкільних закладах. Був проведений аналіз. Ми постаралися поліпшити процес планування...


Ми сподіваємось, що новий виріб Шкільний планер "Тижневик" ви зможете оцінити, та залучити до роботи, як зручного помічника. В ньому є частинка душі нашої команди.

Хай вам щастить!Цікава думка стосовно технічного прогресу в школі – це Еволюція чи деградація? Як ви вважаєте? Ця стаття відображає нашу думку стосовно цього питання.

Ким стане наша дитина в майбутньому, яку професію обере і яке місце займе в соціумі? Цікаве та важливе питання. Є ключик – це планування, або як не стати частиною чужого майбутнього, читайте в статті.


Verified by Visa

Платіжні системи в партнерстві з банками-емітентами впроваджують сучасні схеми перевірки особистості власника картки, щоб зробити покупки в Інтернеті більш безпечними. Встановлюється спеціальний пароль для кожної операції, що здійснюється, і це вселяє у Вас впевненість, що тільки Ви можете робити такі покупки онлайн. Сучасні технологічні рішення необхідні для того, щоб держатель картки був упевнений в безпеці транзакції і в тому, що він має справу зі справжнім (а не «підставним») магазином. Одне з таких технологічних рішень називається Verified by Visa («Перевірено Visa»).

Verified by Visa — це нова система захисту, яка сповіщає онлайн-торговців, які беруть участь у програмі, і банки про те, що Ви є справжнім власником картки, коли Ви робите онлайн-покупки. Вона дозволяє Вам використовувати персональний пароль для підтвердження Вашої особистості і захисту Вашої картки Visa, коли Ви використовуєте її в Інтернеті, вселяючи більшу впевненість у вчинених Вами дій.
До технології Verified by Visa легко підключитися, її легко використовувати, послуга діє для всіх карток Visa.

Для активації послуги Verified by Visa для Вашої картки необхідно звернутися в банк.


MasterCard SecureCode

MasterCard® SecureCode™ — це технологія, яка забезпечує Вашу карту MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, який захищає її від несанкціонованого використання під час здійснення покупок в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.

Щоб підключити технологію SecureCode, необхідно звернутися в банк, що випустив Вашу карту. Ваш секретний код буде відомий тільки Вам і Вашому банку. Далі при кожній оплаті покупок або послуг в інтернет-магазинах, що беруть участь в програмі, Ваш банк запропонує Вам ввести цей секретний код, який Ви отримаєте на Ваш мобільний телефон, зареєстрований в банку. Тільки після перевірки і підтвердження банком даного коду операція з оплати буде здійснена. Процедура використання технології SecureCode так само проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі покупки, Ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо введений неправильний SecureCode, покупка не буде здійснена. Навіть якщо комусь відомий номер Вашої платіжної карти, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.